PREČO ZNAČKU KINGTONY

Firma KING TONY začala písať svoju históriu v roku 1976, keď Mr. Charles Lai a Mr. Tony Lin otvorili továreň na výrobu železa.

Po 8 rokoch ich pôsobenia bolo na trhu veľa spoločností, ktoré vyrábali náradie, čím vznikol na trhu veľký chaos v cenách a v kvalite predávaného náradia. Mr. Lai a Mr. Tony preto využili svoje skúsenosti a zistili aké sú potreby a požiadavky kladené na profesionálne náradie a v roku 1984 začali s výrobou profesionálneho náradia vo svojej spoločnosti. Bol to nový začiatok kvality a značky KING TONY. Náradie KING TONY prinieslo na trh o 50% vyššiu kvalitu, ako bol ponúkaný štandard na trhu. Precíznosť a kvalita tohto náradia bola v roku 1998 ocenená certifikátom ISO 9002. Po tomto ocenení sa kvalita výroby ešte viac zvýšila a náradie sa kvalifikovalo na ISO 9001.

Spoločnosť KING TONY je rozrastajúca sa organizácia, ktorá dbá na kvalitu ponúkaných výrobkov a spokojnosť zákazníka na celom svete. V Európe má firma KING TONY zastúpenie napríklad v štátoch: Nemecko, Rakúsko, Česko, Poľsko, Dánsko, Fínsko, Francúzko, Anglicko, Holansko, Španielsko, Švédsko, Grécko, Taliansko.....

Firma KING TONY Vám ponúka kompletný sortiment komunálneho náradia v metrických a palcových rozmeroch, pneumatické náradie, dielenské vozíky a špeciálne autoservisné náradie a prípravky.

Predaj a kompletný servis na Slovenskom trhu zabezpečuje firma KINGTECH s.r.o. Predaj náradia je zabezpečený formou priamej distribúcie z prezentačného auta, alebo cez regionálnych obchodných zástupcov.


KVALITA, FUNKČNOSŤ A DIZAJN
KING TONY náradie prináša kvalitu a funkčnosť v každom detaile. Použité technológie výroby prinášajú vysokú životnosť a maximálnu funkčnosť náradia.


NORMY DIN
Kontrola kvality a použité technológie presiahli u ručného náradia pri deštrukčných testoch o 30% požadované normy DIN a pri pneumatickom náradí až o 50% požadované normy DIN.


FAREBNÁ IDENTIFIKÁCIA
Náradie KING TONY sa vyrába v metrických a aj palcových rozmeroch. Náradie je farebne rozlíšené a preto jeho identifikácia je jednoduchá a rýchla.

Katalóg KING TONY

  • Katalóg 2016/2017

  • Račne a príslušenstvo

  • Pneumatické náradie

  • Skrutkovače

  • Kliešťovina

  • Momentové kľuče

  • Dielenské vozíky

  • Automobilové náradie

  • Kľuče

Zastupujeme značky

Napíšte Nám

Loading map...

Napíšte Nám

Napíšte svoje meno.
Napíšte platnú emailovú adresu.
Napíšte komentár (poznámku).

Predaj náradia a poradenstvo
+421 915 979 017
mflak@gaya.sk